Reference

Prohlédněte si mé reference a reakce mých klientů na moji práci .

S panem Michalem Kuzněcovem spolupracujeme celá rodina od května 2012 snad ve všech oblastech rodinných financí – od hypotéky, přes spoření, pojištění a penzijní připojištění.

Po celou dobu se setkáváme s ochotným a vysoce profesionálním přístupem, díky kterému jsme zlepšili podmínky smluv, které jsme měli uzavřeny před zahájením naší spolupráce, případně jsme některé záležitosti začali řešit úplně novým způsobem.

Pana Kuzněcova můžu doporučit všem, kdo má zájem maximálně účelně nakládat s prostředky,  a to nejenom při prvotním přezkoumání aktuálních podmínek, ale i při neustálém sledování podmínek na finančních trzích a z toho vyplývajících případných změnách.

Ing. Karol BozánManažerOHL ŽS, a.s.
S Michalem jsem se setkal na základě doporučení od známého a můžu říct, že toho nelituji. Již v minulosti jsem měl poměrně dost finančních „poradců“, ale ani s jedním jsem nebyl dlouhodobě spokojen. Že je Michal profesionál jsem poznal hned po vstupu do jeho kanceláře, která nepřetéká zbytečným přepychem a diplomy pověšené na zdi hovoří za vše. Společnou řeč jsme našli celkem okamžitě a to nejen o financích. To, že mi udělá určitý finanční plán a pomůže mi lépe se orientovat ve světě financí se od finančního poradce očekává. Michalovi to ale nestačilo a když jsem za ním přišel s prosbou o pomoc financování vlastního bydlení, nelenil a hned mi doporučil velice zajímavý developerský projekt. Tím chci jen říct, že Michal nedělá pouze věci, které by jeho práce vyžadovala, ale i něco navíc.

Spolupráce s Michalem je pro mě od začátku přínosná a doufám že bude i nadále pokračovat.

Tomáš Gavenda
  • O mé potřeby a mé zájmy pečuje pan Michal Kuzněcov. Za dobu naši spolupráce jsem se nesetkal se žádným problémem, naopak musím zdůraznit iniciativu a starost, s nimiž se mým záležitostem pan Kuzněcov věnuje. Mohu jej jenom doporučit dalším případným klientům.
    Mgr. Pavel Kocman
  • Skvelá spolupráca, výborná komunikácia! Riešime spolu komplet portfólio aj hu, a všetko prebehlo bez problémov.

    Matej KarabaHead of Project Management Wictorious
Scroll to Top